KŁOKOCIN

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość, niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy 2015 Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

życzy: Rada i Zarząd Dzielnicy

 

Przekazujemy Państwu harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2015 r. Jednocześnie informujemy, że wywóz odpadów zmieszanych będzie odbywał się dwa razy w miesiącu. Opróżnione zostaną tylko pojemniki, które będą wystawione przed posesję lub, jeśli to niemożliwe, bezpośrednio przy otwartej bramie, furtce, itp.

Więcej…

 

Z okazji barbórkowego święta pragniemy
złożyć wszystkim Górnikom,Pracownikom
Kopalni i ich Rodzinom najserdeczniejsze
życzenia bezpiecznej i spokojnej pracy
oraz wszystkiego najlepszego w życiu
zawodowym i prywatnym.Niech Święta
Barbara nieustannie otacza Was i Wasze
Rodziny ochronnymi ramionami,zapewniając
poczucie bezpieczeństwa, komfortu życiowego i pewność dnia jutrzejszego.

Szczęść Boże !

 

Tegoroczny VI Barbórkowy Turniej Skata o Mistrzostwo Kłokocina rozgrywany w restauracji "Amelia" zakończył się zwycięstwem Zenona Pawlasa. Na kolejnych miejscach uplasowali się : Mariusz Brzoska - miejsce II oraz Franciszek Krupa - miejsce III.

Więcej…

 
Zapraszamy wszystkich chętnych (dzieci, młodzież,dorosłych) chcących  podnieść  swoje  umiejętności w grze w tenisa stołowego na salę gimnastyczną SP 19 w Kłokocinie. Zajęcia będą się odbywać od 21 listopada w każdy piątek od godz. 16.00 - 18.00 a poprowadzi je Mirosław Mazur - serdecznie zapraszamy!
 
Maluje, pisze wiersze. W szafach ma tysiące swoich prac. To przede wszystkim portrety, pejzaże, ale też akty.
Wernisaż wystawy „Pędzlem i wierszem” ks. Andrzeja Gruszki w Rybnickim Centrum Kultury odbędzie się 26 listopada o godz. 18.
00. Wystawa potrwa do 22 grudnia. Serdecznie zapraszamy.
 
Ks. Krzysztof Gembara zaprasza na pielgrzymkę od 31 lipca – 9 sierpnia 2015 r., pt.: Mistycyzm Włoskich Sanktuariów. Zapisy w kancelarii paraf. w Mysłowicach Janowie. Autobus z Jastrzębia-Zdroju po drodze zabiera pielgrzymów.

Więcej…

 
Pogoda
Reklama
Cytat dnia
Omnia mea mecum porto" - wszystko co posiadam ze sobą noszę.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..