KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

Dziękuję Ci za drobiazgi,
zwyczajne sprawy,
których się zwykle nie docenia.
Błahostki, gdy spogląda się na nie
z perspektywy codzienności,
a zarazem rzeczy urastające
do nieogarniętych umysłem rozmiarów,
jeśli wziąć pod uwagę wszystkie lata dzieciństwa.

W podziękowaniu wszystkim Mamom

Rada i Zarząd Dzielnicy

 

Prezydent Rybnika Piotr Kuczera zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie dotyczące funkcjonowania na terenie oczyszczalni ścieków "Boguszowice" instalacji do produkcji nawozu mineralno - organicznego. Spotkanie odbędzie się w czwartek 2.06.2016 r. o godzinie 16.00 w budynku OSP przy ul. Włościańskiej 70

 

Od 1 do 31 maja można składać wnioski do budżetu obywatelskiego na 2017 rok. Na realizację przedsięwzięcia, podobnie jak w ubiegłym roku, zaplanowano 3 mln zł – z czego dwa miliony przeznaczono na dzielnicowe projekty lokalne, milion – na projekty ogólnomiejskie.

Więcej…

 

Zachęcamy mieszkańców naszej dzielnicy, aby w dniach: 2 Maja – Dzień Flagi Państwowej i 3 Maja – Święto Uchwalenia Konstytucji 3 – go Maja, w poszanowaniu tak ważnego symbolu narodowego pojawiły się flagi narodowe na budynkach. Poprzez ten gest zaznaczymy swoje przywiązanie do Ojczyzny i tradycji historycznych.

Więcej…

 

Zarząd i Rada Dzielnicy Golejów zapraszają mieszkańców wszystkich Dzielnic Rybnika do udziału w Turnieju Piłkarskim „EURO 2016 dla Dzielnic”, którego celem jest integracja społeczności rybnickich „małych ojczyzn” poprzez sport, a także promocja aktywnego stylu życia.

Więcej…

 

Zaktualizowane numery telefoniczne i adresy gdzie można na bieżąco zgłaszać nieprawidłowości w działaniu oczyszczalni. Dziękuję za czujność i zaangażowanie czytelników.

BEST - ECO

Sekretariat/Dział Finansowy
Ewa Kołodziej 032 4254650 wew. 22,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kierownik Zakładu Energetycznego
Jerzy Grzegorzek – 032 4254650 wew. 27,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kierownik oczyszczalni ścieków
Grzegorz Pilarski – 032 4254650 wew. 25,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA UM Żory

Anna Buchta  Naczelnik Wydziału IS  32 43 48 241


BEST-ECO Sp. z o.o.

44-240 Żory ul. Gwarków 1


Siedziba firmy (Oczyszczalnia ścieków "Boguszowice"):

44-251 Rybnik ul. Rycerska 101

 

W dniu 7 Kwietnia miało miejsce w Urzędzie Miasta spotkanie w sprawie kanalizacji w Dzielnicy Kłokocin . Zaproszeni przez Pana Prezydenta ( Dyrekcja PWiK, Rada i Zarząd Dzielnicy, Komendant Straży Miejskiej, Radca Prawny, Naczelnik Wydziału Mienia) zapoznali się ze stanem faktycznym przyłączeń posesji do kanalizacji.

Więcej…

 
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Serce niewierne, nie jest warte jakiegokolwiek daru. Chyba, że innego, niewiernego serca.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Mapa