KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media


Podczas Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego ,które odbyło się 18.03.2015r. (środa) mieszkańcy Dzielnicy Kłokocin zadecydowali komu powierzyć władzę na następne 4 lata w swojej dzielnicy. Z tej możliwości skorzystało 112 mieszkańców (tyle wydano kart do głosowania), kandydowało 17 osób, poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych kandydatów.

Więcej…

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim instytucjom oraz osobom prywatnym, które odpowiedziały na apel i włączyły się w akcję „Ołówek dla Afryki”. Zebraliśmy łącznie 26 kilogramów przyborów piśmienniczych. Wszystko zostało starannie spakowane i wysłane do siedziby Fundacji Redemptoris Missio w Poznaniu. Jednocześnie przypominamy, że w dalszym ciągu trwa zbiórka puszek aluminiowych, makulatury i złomu. Szczegóły u pani Beaty Sudy pod numerem telefonu 508712568.

Więcej…

 

Rada i Zarząd Dzielnicy Kłokocin zaprasza mieszkańców na Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które zostało wyznaczone zgodnie z uchwałą Rady Miasta Rybnika na dzień 18.03.2015 (środa) o godź.19.00 w sali remizy OSP. W zebraniu udział wezmą władze miasta Rybnika. Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego, który uprawnia do wzięcia udziału w wyborach.

 

"Tajemnicą jesteś,
z księgi czarów zbiegłą
,
mgłą zaklętą,
którą nieliczni tylko przejdą.
Kobieto - puchu marny,
a nie do zdobycia.

Kobieto - ile w tym słowie
- piękna miłości i życia".

Z okazji Dnia Kobiet najlepsze życzenia: 
zdrowia, szczęścia, pomyślności uśmiechu na twarzy 
i spełnienia marzeń wszystkim naszym cudownym Paniom
życzy

Rada i Zarząd Dzielnicy

 

Rada i Zarząd Dzielnicy Kłokocin zapraszają wszystkich chętnych do udziału w corocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Dzielnicy Kłokocin im. Emila Joszko. Turniej odbędzie się 20 marca (piątek) o godz.16.00 w sali gimnastycznej SP-19. Zapisy w dniu turnieju od godz. 15.30. - konieczne zmienne obuwie, mile widziany strój sportowy. Trening przed turniejem 13 marca (piątek) o godz. 16.00.

 

W związku z koniecznością wystąpienia do władz miasta o zapotrzebowanie na kostkę betonową do budowy dróg dojazdowych do posesji w roku 2015 prosimy mieszkańców o zgłaszanie propozycj budowy takich dróg.Szczegółowych informacij udziela i wnioski przyjmuje Przewodniczący Zarządu Dzielnicy  Zygmunt Kula . Prosimy również o zgłaszanie propozycji zabudowy dodatkowych punktów oświetlenia zewnętrznego w naszej dzielnicy.

 

W ZWIĄZKU Z PRZEDŁUŻAJĄCYMI SIĘ
ROBOTAMI REMONTOWYMI PODŁOGI W SALI
OSP ZMUSZENI JESTEŚMY ODWOŁAĆ NASZĄ ZABAWĘ I PRZENIEŚĆ JĄ NA PÓŻNIEJSZY TERMIN.
MIMO WIELU ZAPEWNIEŃ WYKONAWCY I NACISKÓW Z NASZEJ STRONY ŻADNE TERMINY NIE ZOSTAŁY DOTRZYMANE !!!
WPUSZCZENIE LUDZI DO SALI PEŁNEJ OPARÓW PO FARBIE BYŁOBY NIEROZSĄDNE I ZAGRAŻAJĄCE ZDROWIU A NA TO NIE MOŻEMY POZWOLIĆ. 
PIENIĄDZE ZA BILETY MOŻNA ODEBRAĆ W MIEJSCU WPŁATY.
PRZEPRASZAMY I DO SPOTKANIA W INNYM TERMINIE
W ODNOWIONEJ I BEZPIECZNEJ SALI .

 
Pogoda
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Kochać możemy tylko to, czego nie posiadamy w całości.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..