KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media
W okresie od 23 grudnia 2015 r. (środa) do 6 stycznia 2016 r. (środa) rozkład jazdy autobusów na liniach organizowanych przez Zarząd Transportu Zbiorowego w Rybniku będzie wyglądał następująco:

Więcej…

 

Przedświąteczny czas obfituje w spotkania opłatkowe. Chwile, kiedy można na moment zwolnić, problemy służbowe i prywatne odłożyć na bok i skupić się na tym co nas łączy, a nie dzieli, co cieszy, a nie smuci. Tak też było w przypadku spotkania zorganizowanego przez Radę i Zarząd Dzielnicy Kłokocin.


Więcej…

 

VII Barbórkowy Turniej Skata o Mistrzostwo Kłokocina rozgrywany w restauracji "Amelia" zakończył się zwycięstwem Franciszka Krupy który zdobył 20106 pkt. Na kolejnych miejscach uplasowali się : Sobotka Arkadiusz 20105 pkt. oraz Brzoska Mariusz 1753 pkt.

Więcej…

 

W dniu górniczego święta,

tradycyjnej Barbórki składamy Braci Górniczej

najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia rodzinnego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Niech Święta Barbara nieustannie otacza Was i Wasze Rodziny swoją opieką, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, komfortu życia i pewności dnia jutrzejszego.

Rada i Zarząd Dzielnicy

 

To już historia kero trzeba przipominać…

Do roku 1971 my Kokoczyniocy noleżeli do parafie w Boguszowicach. Jako dzieci na początku 50-tych lot tyrali my prawie 3 kilometry na szósto na roraty czasym we zomiyntach aże pod parze, ale było to obowiązkowe bo religio to boł normalny przedmiot w szkole kery uczyli rechtory i boł wymogany rygor.

Więcej…

 

W dniu 20.11.2015 r. w godz. 7:00 - 18:00 z powodu prac na sieci nastąpi oniżenie ciśnienia wody w Dzielnicy Kłokocin, do braku wody włącznie. Za utrudnienie przepraszamy naszych odbiorców.

 

Pragniemy poinformować, że niebawem rozpoczyna się ostatnia w tym roku, akcja mammograficzna dla mieszkanek Rybnika. Badania wykonywane będą przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Rybniku-Boguszowicach w dniach od 1 do 3 grudnia br. Na badania zapraszamy wszystkie ubezpieczone Panie w wieku od 50 do 69 lat (którym upłynęły 2 lata od poprzedniej mammografii).

Więcej…

 
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Ten jest najszczęśliwszy z ludzi, kto koniec życia umie powiązać z jego początkiem.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Mapa