KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

W dniu 7 Kwietnia miało miejsce w Urzędzie Miasta spotkanie w sprawie kanalizacji w Dzielnicy Kłokocin . Zaproszeni przez Pana Prezydenta ( Dyrekcja PWiK, Rada i Zarząd Dzielnicy, Komendant Straży Miejskiej, Radca Prawny, Naczelnik Wydziału Mienia) zapoznali się ze stanem faktycznym przyłączeń posesji do kanalizacji.

Więcej…

 

Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych,
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny.
Pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz

smacznego święconego w gronie najbliższych

Aby nastrój tych Świąt przybranych wiosenną radością i beztroską utrwalił się w Naszych sercach na długi, długi czas i pozostał z Nami także w poświątecznej codzienności

życzy

Rada i Zarząd Dzielnicy

 

20 marca uroczystą Mszą św. rozpoczęli świętowanie swoich XX urodzin członkowie Zespołu Śpiewaczego ,,Józefinki". Zespół powstał 19 marca 1996r. przy kole rencistów i emerytów w Rybniku-Kłokocinie.Do zespołu należy 13 osób 5 mężczyzn i 8 kobiet. Zespół uczestniczy w przeglądach zespołów folklorystycznych na szczeblu lokalnym,wojewódzkim i ogólnopolskim, uczestniczy w uroczystościach  kościelnych i gminnych, uroczystościach dożynkowych, biesiadach i festynach.

Więcej…

 

19 marca w sali gimnastycznej SP-19 odbył się VIII Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Kłokocina im. Emila Joszko jaki zorganizowała dla mieszkańców Rada i Zarząd Dzielnicy. Rywalizacja jak co roku przebiegała na wysokim poziomie a wyniki poszczególnych spotkań do końca trzymały w napięciu.

Więcej…

 

W dniu 09.03.2016 roku o godzinie 19.00 w sali OSP w Rybniku – Kłokocinie odbyło się zebranie sprawozdawcze w dzielnicy Kłokocin. Po powitaniu mieszkańców i zaproszonych gości m.in.przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej,Nadleśnictwa Rybnik i firmy BEST - EKO przedstawiono sprawozdanie finansowe Rady i Zarządu a także sprawy, które były rozwiązywane w ciągu ubiegłego roku.

Więcej…

 

Rada i Zarząd Dzielnicy Kłokocin zapraszają wszystkich chętnych do udziału w corocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Dzielnicy Kłokocin im. Emila Joszko. Turniej odbędzie się 19 marca (sobota) o godz. 10.00 w sali gimnastycznej SP-19. W piątek przed turniejem jest możliwość treningu od godz. 18.00

Więcej…

 

Za czyste koszule, ciągłe prasowanie,
Za smaczne posiłki, codziennie podane...
Za dobroć na twarzy, za ciepło ogniska,
Za to, że energią każdego dnia tryskasz...

Za to,że tulisz się do niej nad ranem,
Za kawy aromat o szóstej podanej...
Za to, że czasem zawracamy w głowie,
Za wszystko i za nic... kochajcie panowie!

Z okazji Dnia Kobiet najlepsze życzenia: 
zdrowia, szczęścia, pomyślności, uśmiechu na twarzy 
i spełnienia marzeń wszystkim naszym cudownym Paniom 
życzy

Rada i Zarząd Dzielnicy

 
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Mapa