KŁOKOCIN

W ZWIĄZKU Z PRZEDŁUŻAJĄCYMI SIĘ
ROBOTAMI REMONTOWYMI PODŁOGI W SALI
OSP ZMUSZENI JESTEŚMY ODWOŁAĆ NASZĄ ZABAWĘ I PRZENIEŚĆ JĄ NA PÓŻNIEJSZY TERMIN.
MIMO WIELU ZAPEWNIEŃ WYKONAWCY I NACISKÓW Z NASZEJ STRONY ŻADNE TERMINY NIE ZOSTAŁY DOTRZYMANE !!!
WPUSZCZENIE LUDZI DO SALI PEŁNEJ OPARÓW PO FARBIE BYŁOBY NIEROZSĄDNE I ZAGRAŻAJĄCE ZDROWIU A NA TO NIE MOŻEMY POZWOLIĆ. 
PIENIĄDZE ZA BILETY MOŻNA ODEBRAĆ W MIEJSCU WPŁATY.
PRZEPRASZAMY I DO SPOTKANIA W INNYM TERMINIE
W ODNOWIONEJ I BEZPIECZNEJ SALI .

 

W dniu 18 stycznia odbyło się XXVI Spotkanie Seniorów Dzielnicy Kłokocin ,na które zaproszono osoby, które ukończyły 75 lat z osobami towarzyszącymi.Spotkanie seniorów zainaugurowane zostało Mszą świętą w kościele pw. św. Józefa, następnie seniorzy przeszli do remizy OSP gdzie restauracja Amelia przygotowała smaczny poczęstunek. 

Więcej…

 

Rada i Zarząd Dzielnicy Kłokocin wraz z parafią pw. Św. Józefa organizują zbiórkę artykułów piśmienniczychw ramach akcji „Ołówek dla Afryki”. Inicjatorem przedsięwzięcia  jest Fundacja Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”. Zbierzmy długopisy, pisaki, kredki, kredy, ołówki i gumki.

Więcej…

 

W związku z dzisiejszym posiedzeniem Zespołu Kryzysowego w Urzędzie Wojewódzkim dotyczącym aktualnej sytuacji związanej z niepodpisaniem przez lekarzy kontraktów na świadczenie podstawowej opieki medycznej zamieszczamy aktualny wykaz placówek służby zdrowia które podpisały umowę z NFZ.

Więcej…

 
Spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła także spotkaniu zorganizowanemu przez Radę i Zarząd Dzielnicy Kłokocin.

Więcej…

 

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość, niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy 2015 Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

życzy: Rada i Zarząd Dzielnicy

 

Przekazujemy Państwu harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2015 r. Jednocześnie informujemy, że wywóz odpadów zmieszanych będzie odbywał się dwa razy w miesiącu. Opróżnione zostaną tylko pojemniki, które będą wystawione przed posesję lub, jeśli to niemożliwe, bezpośrednio przy otwartej bramie, furtce, itp.

Więcej…

 
Wybierz język
Polish English German Spanish
Reklama
Cytat dnia
..Twoje palce niebo nachylają do mych rąk.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Pogoda