KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

W dniu 09.03.2016 roku o godzinie 19.00 w sali OSP w Rybniku – Kłokocinie odbyło się zebranie sprawozdawcze w dzielnicy Kłokocin. Po powitaniu mieszkańców i zaproszonych gości m.in.przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej,Nadleśnictwa Rybnik i firmy BEST - EKO przedstawiono sprawozdanie finansowe Rady i Zarządu a także sprawy, które były rozwiązywane w ciągu ubiegłego roku.

Więcej…

 

Rada i Zarząd Dzielnicy Kłokocin zapraszają wszystkich chętnych do udziału w corocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Dzielnicy Kłokocin im. Emila Joszko. Turniej odbędzie się 19 marca (sobota) o godz. 10.00 w sali gimnastycznej SP-19. W piątek przed turniejem jest możliwość treningu od godz. 18.00

Więcej…

 

Za czyste koszule, ciągłe prasowanie,
Za smaczne posiłki, codziennie podane...
Za dobroć na twarzy, za ciepło ogniska,
Za to, że energią każdego dnia tryskasz...

Za to,że tulisz się do niej nad ranem,
Za kawy aromat o szóstej podanej...
Za to, że czasem zawracamy w głowie,
Za wszystko i za nic... kochajcie panowie!

Z okazji Dnia Kobiet najlepsze życzenia: 
zdrowia, szczęścia, pomyślności, uśmiechu na twarzy 
i spełnienia marzeń wszystkim naszym cudownym Paniom 
życzy

Rada i Zarząd Dzielnicy

 

Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie, Oddział w Gliwicach wspólnie z MOSiRem organizuje po raz pierwszy w tym roku akcję bezpłatnych badań mammograficznych dla Rybniczanek w wieku 50-69 lat.

Więcej…

 

Rada i Zarząd Dzielnicy zaprasza wszystkich mieszkańców na zebranie sprawozdawcze za rok 2015, które odbędzie się w dniu 9 marca o godzinie 17.00 w sali OSP Kłokocin. W przyjętej nowej konwencji zebrania sprawozdawcze Rad Dzielnic będą odbywały się bez udziału władz Miasta Rybnika. Jednakże jeżeli zajdzie taka potrzeba, Prezydent na wniosek Rady Dzielnicy jest gotowy do spotkania z  mieszkańcami w wcześniej ustalonym terminie.

 

W tym miesiącu pożegnaliśmy niezwykłą osobę, która na trwałe wpisała się w krajobraz życia społecznego w naszej dzielnicy. Siódmego lutego w wieku 76 lat zmarł Jan Dudek, człowiek, który jak mało kto zaangażowany był w życie naszej kłokocińskiej wspólnoty.

Więcej…

 

Spotkania Seniorów przeszły już do tradycji Dzielnicy Kłokocin. Okazja jaką stwarzają pozwala nie tylko spotkać się przy wspólnym stole, gdzie mieszkańcy wraz z Radą Dzielnicy wspólnie biesiadują i wymieniają się opiniami, ale przede wszystkim służą podkreśleniu znaczenia naszej wspólnoty, której tak istotną częścią są najstarsi mieszkańcy wraz z całym swoim doświadczeniem i życiową mądrością.

Więcej…

 
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Szlachta wkłada jedwabie by nurzać się w błocie.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Mapa