KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

Od 1 do 31 maja można składać wnioski do budżetu obywatelskiego na 2017 rok. Na realizację przedsięwzięcia, podobnie jak w ubiegłym roku, zaplanowano 3 mln zł – z czego dwa miliony przeznaczono na dzielnicowe projekty lokalne, milion – na projekty ogólnomiejskie.

Więcej…

 

Zachęcamy mieszkańców naszej dzielnicy, aby w dniach: 2 Maja – Dzień Flagi Państwowej i 3 Maja – Święto Uchwalenia Konstytucji 3 – go Maja, w poszanowaniu tak ważnego symbolu narodowego pojawiły się flagi narodowe na budynkach. Poprzez ten gest zaznaczymy swoje przywiązanie do Ojczyzny i tradycji historycznych.

Więcej…

 

Zarząd i Rada Dzielnicy Golejów zapraszają mieszkańców wszystkich Dzielnic Rybnika do udziału w Turnieju Piłkarskim „EURO 2016 dla Dzielnic”, którego celem jest integracja społeczności rybnickich „małych ojczyzn” poprzez sport, a także promocja aktywnego stylu życia.

Więcej…

 

Zaktualizowane numery telefoniczne i adresy gdzie można na bieżąco zgłaszać nieprawidłowości w działaniu oczyszczalni. Dziękuję za czujność i zaangażowanie czytelników.

BEST - ECO

Sekretariat/Dział Finansowy
Ewa Kołodziej 032 4254650 wew. 22,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kierownik Zakładu Energetycznego
Jerzy Grzegorzek – 032 4254650 wew. 27,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kierownik oczyszczalni ścieków
Grzegorz Pilarski – 032 4254650 wew. 25,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA UM Żory

Anna Buchta  Naczelnik Wydziału IS  32 43 48 241


BEST-ECO Sp. z o.o.

44-240 Żory ul. Gwarków 1


Siedziba firmy (Oczyszczalnia ścieków "Boguszowice"):

44-251 Rybnik ul. Rycerska 101

 

W dniu 7 Kwietnia miało miejsce w Urzędzie Miasta spotkanie w sprawie kanalizacji w Dzielnicy Kłokocin . Zaproszeni przez Pana Prezydenta ( Dyrekcja PWiK, Rada i Zarząd Dzielnicy, Komendant Straży Miejskiej, Radca Prawny, Naczelnik Wydziału Mienia) zapoznali się ze stanem faktycznym przyłączeń posesji do kanalizacji.

Więcej…

 

Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych,
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny.
Pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz

smacznego święconego w gronie najbliższych

Aby nastrój tych Świąt przybranych wiosenną radością i beztroską utrwalił się w Naszych sercach na długi, długi czas i pozostał z Nami także w poświątecznej codzienności

życzy

Rada i Zarząd Dzielnicy

 

20 marca uroczystą Mszą św. rozpoczęli świętowanie swoich XX urodzin członkowie Zespołu Śpiewaczego ,,Józefinki". Zespół powstał 19 marca 1996r. przy kole rencistów i emerytów w Rybniku-Kłokocinie.Do zespołu należy 13 osób 5 mężczyzn i 8 kobiet. Zespół uczestniczy w przeglądach zespołów folklorystycznych na szczeblu lokalnym,wojewódzkim i ogólnopolskim, uczestniczy w uroczystościach  kościelnych i gminnych, uroczystościach dożynkowych, biesiadach i festynach.

Więcej…

 
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Mapa