KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

W celu umożliwienia wszystkim zainteresowanym zapoznania się z tematyką zebrań oraz bieżącymi działaniami rady i zarządu dotyczącymi naszej miejscowości, rozpoczęto w nowej kadencji publikowanie protokołów z kolejnych zebrań (dostępne w menu głównym). Zachęcamy do przeglądania.

 

 

Gimnazjum nr.7 w Boguszowicach zaprasza na "Festyn Integracyjny" który odbędzie się w środę 10 czerwca od godz. 11.00 - 18.00 na terenie gimnazjum. W programie przewidziano szereg atrakcji m.in. stoisko fitness, stoisko ze zdrową żywnością, występ zespołu "Przygoda", stoisko diabetyka, cista, napoje i szereg innych atrakcji.

Więcej…

 

Z okazji wspaniałego święta
życzymy wszystkim dzieciom
wielu powodów do radości i uśmiechu,
pięknych bajek na dobranoc,
tylko kolorowych snów, co dzień
interesujących przygód, prawdziwych
przyjaciół  i kochającej rodziny.


Rada i Zarząd Dzielnicy
 

Co jeść aby nie tyć. Jak sprawić aby moje ciało było sprzymierzeńcem w odchudzaniu. Zapraszamy do uczestnictwa w Kursie Prawidłowego Żywienia. Kurs obejmuje: motywację w grupie i wsparcie osobistego trenera, 12 tygodniowy kurs zdrowego odżywiania w praktyce, zmiana nawyków żywieniowych, regularne pomiary składu ciała, trening ruchowy, świetną zabawę.

Więcej…

 

Zachęcamy mieszkańców naszej dzielnicy, aby w dniach: 2 maja – Dzień Flagi Państwowej i 3 maja – Święto Uchwalenia Konstytucji 3–go Maja, w poszanowaniu tak ważnego symbolu narodowego pojawiły się flagi narodowe na budynkach. Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej jest obecnie jednym z najmłodszych świąt państwowych. Dzień Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej obchodzony jest w Polsce 2 maja. Święto ma popularyzować wiedzę o polskiej tożsamości i symbolach narodowych. Dzień Flagi ustanowił Sejm 20 lutego 2004 roku ustawą o zmianie ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Po raz trzeci mieszkańcy Rybnika będą mogli zdecydować o realizacji części budżetu miasta na pomysły i projekty obywatelskie. Na zadania w ramach budżetu obywatelskiego przeznaczono w sumie 3 mln zł (w tym milon na projekty o charakterze ogólnomiejskim). Kwoty dla danej dzielnicy, wzorem lat ubiegłych uzależnione są od liczby mieszkańców.

Więcej…

 

W ramach Dni Rybnika 2015 Miasto Rybnik zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym, którego tematem przewodnim są fotografie przedstawiające charakterystyczne miejsce/ludzi lub obiekt dla danej dzielnicy. Każda dzielnica przekaże do konkursu dwie fotografie.

Więcej…

 
Pogoda
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Nigdy nie rezygnuj z marzeń, gdzieś, kiedyś, jakoś wszystkie się spełnią.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..