KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

Co jeść aby nie tyć. Jak sprawić aby moje ciało było sprzymierzeńcem w odchudzaniu. Zapraszamy do uczestnictwa w Kursie Prawidłowego Żywienia. Kurs obejmuje: motywację w grupie i wsparcie osobistego trenera, 12 tygodniowy kurs zdrowego odżywiania w praktyce, zmiana nawyków żywieniowych, regularne pomiary składu ciała, trening ruchowy, świetną zabawę.

Więcej…

 

Zachęcamy mieszkańców naszej dzielnicy, aby w dniach: 2 maja – Dzień Flagi Państwowej i 3 maja – Święto Uchwalenia Konstytucji 3–go Maja, w poszanowaniu tak ważnego symbolu narodowego pojawiły się flagi narodowe na budynkach. Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej jest obecnie jednym z najmłodszych świąt państwowych. Dzień Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej obchodzony jest w Polsce 2 maja. Święto ma popularyzować wiedzę o polskiej tożsamości i symbolach narodowych. Dzień Flagi ustanowił Sejm 20 lutego 2004 roku ustawą o zmianie ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Po raz trzeci mieszkańcy Rybnika będą mogli zdecydować o realizacji części budżetu miasta na pomysły i projekty obywatelskie. Na zadania w ramach budżetu obywatelskiego przeznaczono w sumie 3 mln zł (w tym milon na projekty o charakterze ogólnomiejskim). Kwoty dla danej dzielnicy, wzorem lat ubiegłych uzależnione są od liczby mieszkańców.

Więcej…

 

W ramach Dni Rybnika 2015 Miasto Rybnik zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym, którego tematem przewodnim są fotografie przedstawiające charakterystyczne miejsce/ludzi lub obiekt dla danej dzielnicy. Każda dzielnica przekaże do konkursu dwie fotografie.

Więcej…

 

W dniu 7 kwietnia od godz. 8.00 do 14.00 nastąpi planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej dla ulic: Włościańska, Skośna, Rybna oraz 8 kwietnia od godz. 8.30 do 13.30 dla ulic: Rycerska, Chłodna, Sienna, Bracka. Za utrudnienia przepraszamy naszych odbiorców.

 

Serdeczne życzenia Wesołego Alleluja,  
oraz dużo zdrowia i pogody ducha
Niech radość Wielkanocy
napełni nasze serca nadzieją i obfitością
łask od Chrystusa Zmartwychwstałego
oraz smacznego święconego
w gronie najbliższych życzy

Rada i Zarząd Dzielnicy Kłokocin

 

40 zawodników podzielonych na pięć kategorii rywalizowało w VII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Dzielnicy Kłokocin im. Emila Joszko jaki zorganizowała dla mieszkańców Rada i Zarząd Dzielnicy. Zawodnicy reprezentowali wysoki poziom umiejętności, można dodać, że z roku na rok poziom turnieju jest coraz wyższy i przebiega w prawdziwie sportowej rywalizacji.

Więcej…

 
Pogoda
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Potrzeba dużo czasu, wiele łez, aby na nowo nauczyć się kochać.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..