KŁOKOCIN
 
Za miłość, za dobroć, za czułe spojrzenie,
Za troskę, opiekę i zrozumienie,
Za czas radości i wspólnej zabawy,
Za wsparcie i długie szczere rozmowy,
 
Za wiarę we mnie gdy inni zwątpili
Za Twą nadzieję, gdy inni tracili.
Dziękuję za wszystko co dajesz mi mamo,
Za to, że jesteś - niezmienna tak samo
 
W swoim matczynym uczuciu kochana,
Zawsze serdeczna, zawsze oddana.

 

                    W podziękowaniu wszystkim Mamom 

                          Rada i Zarząd Dzielnicy  

   

 
Kilka słonecznych dni i znowu liczne skargi mieszkańców dotyczące nieprzyjemnych zapachów wydobywających się głównie wieczorem z oczyszczalni Best - Eco. Podajemy numery telefonów gdzie można na bieżąco zgłaszać nieprawidłowości w działaniu oczyszczalni.

BEST - ECO

Sekretariat
Ewa Grzegorek 032 4254650, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Kierownik Zakładu Energetycznego
Jerzy Grzegorzek – 032 4254650 wew. 27, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kierownik oczyszczalni ścieków
Grzegorz Pilarski – 032 4254650 wew. 25, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA UM Żory

Anna Buchta  Naczelnik Wydziału IS  32 42 48 241  

 

 
Zachęcamy mieszkańców naszej dzielnicy, aby w dniach: 2 Maja – Dzień Flagi Państwowej i 3 Maja – Święto Uchwalenia Konstytucji 3 – go Maja, w poszanowaniu tak ważnego symbolu narodowego pojawiły się flagi narodowe na budynkach. Poprzez ten gest zaznaczymy swoje przywiązanie do Ojczyzny i tradycji historycznych.

Więcej…

 
W poniedziałek 28 kwietnia w naszej dzielnicy odbędzie się obowiązkowe szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Wścieklizna jest groźną chorobą ludzi i zwierząt, dlatego coroczne szczepienie psów przeciw tej chorobie jest ustawowym obowiązkiem każdego właściciela psa i wykonywane jest na zlecenie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii. Szczepienia będzie się odbywało według następującego harmonogramu: godź.15.00 przy garażach na ul.Poligonowej, godź.15.30 obok budynku OSP.
 
Serdecznie zapraszamy na wystawę twórczości  ks. Andrzeja Gruszki która odbędzie się w dniach 6- 21 maja 2014 r.  w ramach cyklu wystaw "Imaginacje" w Katowicach - Zawodziu. Wystawa będzie połączona z promocją nowo wydanego tomiku poezji "Wędrujący Baran".

Więcej…

 

Wesołych Świąt

Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei,
czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka.
Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość,
pokój oraz wzajemną życzliwość.
 By stały się źródłem wzmacniania ducha.


Rada i Zarząd Dzielnicy

 
Reklama
Cytat dnia
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Kalendarz