KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

VII Barbórkowy Turniej Skata o Mistrzostwo Kłokocina rozgrywany w restauracji "Amelia" zakończył się zwycięstwem Franciszka Krupy który zdobył 20106 pkt. Na kolejnych miejscach uplasowali się : Sobotka Arkadiusz 20105 pkt. oraz Brzoska Mariusz 1753 pkt.

Więcej…

 

W dniu górniczego święta,

tradycyjnej Barbórki składamy Braci Górniczej

najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia rodzinnego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Niech Święta Barbara nieustannie otacza Was i Wasze Rodziny swoją opieką, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, komfortu życia i pewności dnia jutrzejszego.

Rada i Zarząd Dzielnicy

 

To już historia kero trzeba przipominać…

Do roku 1971 my Kokoczyniocy noleżeli do parafie w Boguszowicach. Jako dzieci na początku 50-tych lot tyrali my prawie 3 kilometry na szósto na roraty czasym we zomiyntach aże pod parze, ale było to obowiązkowe bo religio to boł normalny przedmiot w szkole kery uczyli rechtory i boł wymogany rygor.

Więcej…

 

W dniu 20.11.2015 r. w godz. 7:00 - 18:00 z powodu prac na sieci nastąpi oniżenie ciśnienia wody w Dzielnicy Kłokocin, do braku wody włącznie. Za utrudnienie przepraszamy naszych odbiorców.

 

Pragniemy poinformować, że niebawem rozpoczyna się ostatnia w tym roku, akcja mammograficzna dla mieszkanek Rybnika. Badania wykonywane będą przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Rybniku-Boguszowicach w dniach od 1 do 3 grudnia br. Na badania zapraszamy wszystkie ubezpieczone Panie w wieku od 50 do 69 lat (którym upłynęły 2 lata od poprzedniej mammografii).

Więcej…

 

11 listopada przypada 97 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zachęcamy mieszkańców Kłokocina do włączenia się w obchody tego ważnego święta poprzez wywieszenie flag narodowych oraz do udziału w Mszy św. w intencji Ojczyzny o godź. 11.00

Więcej…

 

Zarząd OSP Kłokocin zaprasza mieszkańców na zabawę sylwestrową w sali OSP. Bilety w sprzedaży od 15 listpada w cenie 200 zł od pary.

Więcej…

 
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
W miłości pragniesz, by Ci wierzono, w przyjaźni by Cię rozumiano.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Mapa