KŁOKOCIN
W nocy z 08 na 09.11.2014 r. w godz. 22:00 - 05:30 z powodu prac na sieci magistralnej Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S. A. nastąpi oniżenie ciśnienia wody w Dzielnicy Kłokocin, do braku wody włącznie. Za utrudnienie przepraszamy naszych odbiorców. 
 
W okresie od 30 października do 3 listopada, w związku ze wzmożonym ruchem drogowym w okolicy cmentarzy na terenie Rybnika wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu. 

Więcej…

 
W dniu 23 października odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Kłokocinie. Zebranie miało na celu wybór zarządu na III kadencję działalności w latach 2014-2018.

Więcej…

 
Uczniowie naszej szkoły doczekali się nowoczesnego kompleksu boisk: boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz bieżnię. Inwestycję zrealizowała Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna z Rybnika za kwotę blisko 600 tysięcy złotych.

Więcej…

 

Zapadła decyzja, które projekty zostaną zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego w 2015 roku. W Dzielnicy Kłokocin wygrał projekt, który przewiduje zakup i zamontowanie trzech dodatkowych urządzeń w sąsiedztwie istniejącego już placu zabaw przy ulicy Poligonowej. Projekt opiewa na kwotę 39 241,24 zł.

 

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji składamy wszystkim Nauczycielom
i Pracownikom Oświaty, najserdeczniejsze
życzenia! Za trudy Waszej pracy…
Za codzienne poświęcenie i cierpliwość.
Za pasję wkładaną w codzienne obowiązki –

Najserdeczniej dziękujemy.

Życzymy wytrwałości, satysfakcji, spełnienia i uznania zwłaszcza
w oczach najmłodszych. Niech entuzjazm i pasja zwyciężą z trudami dnia codziennego.

Rada i Zarząd Dzielnicy

 
Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który będzie wyemitowany w Polskim Radiu Katowice w niedzielę 28 września 2014 o godź. 21.30 w cyklu "Artystyczne Spotkania Macieja Szczawińskiego". Gościem programu będzie nasz były proboszcz ks. Andrzej Gruszka.   (PR Katowice online)
 
Wybierz język
Polish English German Spanish
Reklama
Cytat dnia
Siedemnastu. Wszyscy uzbrojeni po zęby. Siedemnastu, ale kto by ich tam liczył?.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Pogoda