KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

Rada i Zarząd Dzielnicy Kłokocin wraz z parafią pw. Św. Józefa organizują zbiórkę artykułów piśmienniczychw ramach akcji „Ołówek dla Afryki”. Inicjatorem przedsięwzięcia  jest Fundacja Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”. Zbierzmy długopisy, pisaki, kredki, kredy, ołówki i gumki.

Więcej…

 

W związku z dzisiejszym posiedzeniem Zespołu Kryzysowego w Urzędzie Wojewódzkim dotyczącym aktualnej sytuacji związanej z niepodpisaniem przez lekarzy kontraktów na świadczenie podstawowej opieki medycznej zamieszczamy aktualny wykaz placówek służby zdrowia które podpisały umowę z NFZ.

Więcej…

 
Spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła także spotkaniu zorganizowanemu przez Radę i Zarząd Dzielnicy Kłokocin.

Więcej…

 

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość, niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy 2015 Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

życzy: Rada i Zarząd Dzielnicy

 

Przekazujemy Państwu harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2015 r. Jednocześnie informujemy, że wywóz odpadów zmieszanych będzie odbywał się dwa razy w miesiącu. Opróżnione zostaną tylko pojemniki, które będą wystawione przed posesję lub, jeśli to niemożliwe, bezpośrednio przy otwartej bramie, furtce, itp.

Więcej…

 

Z okazji barbórkowego święta pragniemy
złożyć wszystkim Górnikom,Pracownikom
Kopalni i ich Rodzinom najserdeczniejsze
życzenia bezpiecznej i spokojnej pracy
oraz wszystkiego najlepszego w życiu
zawodowym i prywatnym.Niech Święta
Barbara nieustannie otacza Was i Wasze
Rodziny ochronnymi ramionami,zapewniając
poczucie bezpieczeństwa, komfortu życiowego i pewność dnia jutrzejszego.

Szczęść Boże !

 

Tegoroczny VI Barbórkowy Turniej Skata o Mistrzostwo Kłokocina rozgrywany w restauracji "Amelia" zakończył się zwycięstwem Zenona Pawlasa. Na kolejnych miejscach uplasowali się : Mariusz Brzoska - miejsce II oraz Franciszek Krupa - miejsce III.

Więcej…

 
Pogoda
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Nigdy nie rezygnuj z marzeń, gdzieś, kiedyś, jakoś wszystkie się spełnią.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..