KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

W niedzielę, 16 listopada, oddamy swoje głosy, wybierając prezydenta miasta, radnych Rady Miasta oraz radnych do Sejmiku Województwa Śląskiego.

Więcej…

 
W dniu 08.11.2014r w Restauracji Amelia odbyło się spotkanie hodowców gołębi pocztowych zrzeszonych w PZHGP sekcja nr.5 Kłokocin. Spotkanie było podsumowaniem lotów gołębi starych i młodych w sezonie 2014r.

Więcej…

 
11 listopada przypada 96 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zachęcamy mieszkańców Kłokocina do włączenia się w obchody tego ważnego święta poprzez wywieszenie flag narodowych oraz do udziału w Mszy św. w intencji Ojczyzny o godź. 11.00

Więcej…

 
W nocy z 08 na 09.11.2014 r. w godz. 22:00 - 05:30 z powodu prac na sieci magistralnej Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S. A. nastąpi oniżenie ciśnienia wody w Dzielnicy Kłokocin, do braku wody włącznie. Za utrudnienie przepraszamy naszych odbiorców. 
 
W okresie od 30 października do 3 listopada, w związku ze wzmożonym ruchem drogowym w okolicy cmentarzy na terenie Rybnika wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu. 

Więcej…

 
W dniu 23 października odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Kłokocinie. Zebranie miało na celu wybór zarządu na III kadencję działalności w latach 2014-2018.

Więcej…

 
Uczniowie naszej szkoły doczekali się nowoczesnego kompleksu boisk: boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz bieżnię. Inwestycję zrealizowała Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna z Rybnika za kwotę blisko 600 tysięcy złotych.

Więcej…

 
Pogoda
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Im mądrzejsze i poprawniej sformułowane pytanie tym głupsza i nudniejsza odpowiedź.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..