KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

W dniu 20.11.2015 r. w godz. 7:00 - 18:00 z powodu prac na sieci nastąpi oniżenie ciśnienia wody w Dzielnicy Kłokocin, do braku wody włącznie. Za utrudnienie przepraszamy naszych odbiorców.

 

Pragniemy poinformować, że niebawem rozpoczyna się ostatnia w tym roku, akcja mammograficzna dla mieszkanek Rybnika. Badania wykonywane będą przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Rybniku-Boguszowicach w dniach od 1 do 3 grudnia br. Na badania zapraszamy wszystkie ubezpieczone Panie w wieku od 50 do 69 lat (którym upłynęły 2 lata od poprzedniej mammografii).

Więcej…

 

11 listopada przypada 97 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zachęcamy mieszkańców Kłokocina do włączenia się w obchody tego ważnego święta poprzez wywieszenie flag narodowych oraz do udziału w Mszy św. w intencji Ojczyzny o godź. 11.00

Więcej…

 

Zarząd OSP Kłokocin zaprasza mieszkańców na zabawę sylwestrową w sali OSP. Bilety w sprzedaży od 15 listpada w cenie 200 zł od pary.

Więcej…

 

28 października członkowie Rady Dzielnicy uporządkowali teren wokół Grobu Nieznanego Żołnierza na "gmińskiej kępie"oraz zapalili znicz. W prace porządkowe czynnie włączyły się także RSK doprowadzając teren pochówku (zamieniony na biwakowisko) do należytego porządku.

Więcej…

 

Decyzją prezydenta Piotra Kuczery, 1 listopada (niedziela) w Dzień Wszystkich Świętych, przejazd na liniach organizowanych przez ZTZ, będzie możliwy bez konieczności jego rejestracji i zakupu biletu. W okresie od 30 października do 2 listopada br. w związku ze wzmożonym ruchem drogowym w okolicy cmentarzy na terenie miasta Rybnika wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu.

Więcej…

 

Corocznie po zakończeniu sezonu lotowego, Koło Hodowców Gołębi Pocztowych organizuje spotkanie podsumowujące miniony sezon.Tegoroczne spotkanie które w ostatnich latach organizowane jest z osobami towarzyszącymi odbyło się 24 Października w restauracji "Amelia".

Więcej…

 
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Wywierać na kogoś wpływ znaczy to obdarzać go swoją duszą.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Mapa