KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

Z okazji wspaniałego święta
życzymy wszystkim dzieciom
wielu powodów do radości i uśmiechu,
pięknych bajek na dobranoc,
tylko kolorowych snów, co dzień
interesujących przygód, prawdziwych
przyjaciół  i kochającej rodziny.


Rada i Zarząd Dzielnicy
 

Co jeść aby nie tyć. Jak sprawić aby moje ciało było sprzymierzeńcem w odchudzaniu. Zapraszamy do uczestnictwa w Kursie Prawidłowego Żywienia. Kurs obejmuje: motywację w grupie i wsparcie osobistego trenera, 12 tygodniowy kurs zdrowego odżywiania w praktyce, zmiana nawyków żywieniowych, regularne pomiary składu ciała, trening ruchowy, świetną zabawę.

Więcej…

 

Zachęcamy mieszkańców naszej dzielnicy, aby w dniach: 2 maja – Dzień Flagi Państwowej i 3 maja – Święto Uchwalenia Konstytucji 3–go Maja, w poszanowaniu tak ważnego symbolu narodowego pojawiły się flagi narodowe na budynkach. Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej jest obecnie jednym z najmłodszych świąt państwowych. Dzień Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej obchodzony jest w Polsce 2 maja. Święto ma popularyzować wiedzę o polskiej tożsamości i symbolach narodowych. Dzień Flagi ustanowił Sejm 20 lutego 2004 roku ustawą o zmianie ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Po raz trzeci mieszkańcy Rybnika będą mogli zdecydować o realizacji części budżetu miasta na pomysły i projekty obywatelskie. Na zadania w ramach budżetu obywatelskiego przeznaczono w sumie 3 mln zł (w tym milon na projekty o charakterze ogólnomiejskim). Kwoty dla danej dzielnicy, wzorem lat ubiegłych uzależnione są od liczby mieszkańców.

Więcej…

 

W ramach Dni Rybnika 2015 Miasto Rybnik zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym, którego tematem przewodnim są fotografie przedstawiające charakterystyczne miejsce/ludzi lub obiekt dla danej dzielnicy. Każda dzielnica przekaże do konkursu dwie fotografie.

Więcej…

 

W dniu 7 kwietnia od godz. 8.00 do 14.00 nastąpi planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej dla ulic: Włościańska, Skośna, Rybna oraz 8 kwietnia od godz. 8.30 do 13.30 dla ulic: Rycerska, Chłodna, Sienna, Bracka. Za utrudnienia przepraszamy naszych odbiorców.

 

Serdeczne życzenia Wesołego Alleluja,  
oraz dużo zdrowia i pogody ducha
Niech radość Wielkanocy
napełni nasze serca nadzieją i obfitością
łask od Chrystusa Zmartwychwstałego
oraz smacznego święconego
w gronie najbliższych życzy

Rada i Zarząd Dzielnicy Kłokocin

 
Pogoda
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
W miłości pragniesz, by Ci wierzono, w przyjaźni by Cię rozumiano.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..