KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

Zespół ds. budżetu obywatelskiego, powołany zarządzeniem nr 165/2015 Prezydenta Miasta Rybnika z dnia 27 marca 2015 r., 25 sierpnia br. zweryfikował projekty, zgłoszone do budżetu obywatelskiego Miasta Rybnika 2016. W naszej dzielnicy zostanie poddane pod głosowanie 17 projektów ogólnomiejskich (wybieramy jeden) oraz dwa projekty lokalne (wybieramy jeden).

Więcej…

 

Zarząd OSP w Kłokocinie zaprasza Mieszkańców Kłokocina i nie tylko na wspólną biesiadę przed remizą OSP w dniu 15.08.2015r.

Początek godz. 1600

Podczas biesiady pokaz ratownictwa technicznego.

Za pomocą urządzeń hydraulicznych uwalnianie osób z samochodu po „wypadku drogowym” oraz pierwsza pomoc do przybycia karetek pogotowia

Pokaz przeprowadzą strażacy z Kłokocina.

Zaprasza Zarząd OSP Kłokocin

 

Ze względu na liczne skargi mieszkańców dotyczące nieprzyjemnych zapachów wydobywających się głównie wieczorem z oczyszczalni Best - Eco. Podajemy numery telefonów gdzie można na bieżąco zgłaszać nieprawidłowości w działaniu oczyszczalni.

BEST - ECO

Sekretariat
Ewa Grzegorek 032 4254650, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Kierownik Zakładu Energetycznego
Jerzy Grzegorzek – 032 4254650 wew. 27, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kierownik oczyszczalni ścieków
Grzegorz Pilarski – 032 4254650 wew. 25, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA UM Żory

Anna Buchta  Naczelnik Wydziału IS  32 42 48 243  

27 lipca Pani Katarzyna Joszko skończyła 95 lat. Jest najstarszym mieszkańcem naszej dzielnicy. Z tej okazji sędziwą jubilatkę odwiedzili przedstawiciele Rady Dzielnicy wręczając  list gratulacyjny oraz wiązankę kwiatów. Pani Katarzynie życzymy jeszcze wielu lat życia w zdrowiu, szczęściu i rodzinnym cieple
.

 

W Naszej dzielnicy od niedawna działa pierwsze w Rybniku prywatne Muzeum Wojny Obronnej Rybnik’39 . Zostało założone przez Marcina Rusia pasjonata historii okresu II wojny światowej a w szczególności wrześniowej obrony Rybnika w 1939r.

Więcej…

 

 

Życzymy wszystkim, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Wypoczywajcie, realizujcie wakacyjne plany, rozwijajcie zainteresowania.
Życzymy wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi, nawiązujcie nowe, wartościowe przyjaźnie. Wróćcie w nowym roku szkolnym radośni, z zapasem sił do nauki, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań.

 

Z wakacyjnymi pozdrowieniami

Rada i Zarząd Dzielnicy

 

W związku z uwagami i skargami mieszkańców kierowanymi do Rady i Zarządu Dzielnicy przypomina się właścicielom gruntów o obowiązku i konieczności koszenia wszystkich nieużytków a w szczególności tych znajdujących się w pobliżu miejsc zabudowanych. Stanowią one duże zagrożenie pożarowe.

 
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Czego nie wiemy, potrzebne nam właśnie A to, co wiemy, nie przyda się na nic.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Mapa